FAQ | GTX-98Q/GTX-98Q ATV

Відповіді на запитання

Допоможуть Вам в налаштуванні приставки

a

Загальні питання (8)

Наша компанія співпрацює з усіма національними операторами ОТТ. Такі додатки як Megogo, SweetTV, YouTV, KyivstarTV вже встановлено для Вашої зручності. Вам необхідно тільки зайти в додаток і ввести свої облікові данні.

Інші додатки встановлюються з Google Play або flash-накопичувача.

Після того, як Ви увійшли в Recovery, Wipe data/factory reset->Yes

Для того, щоб увійти в режим Recovery, необхідно вимкнути живлення приставки, зажати кнопку в роз’ємі AV (наприклад, скрепкою або сірником), після чого під’єднати живлення. Увага! У GTX-R20i кнопка Reset знаходиться окремо на задній стороні пристрою.

1. Переконайтеся, що усі з’єднання підключені вірно 2. Якщо забраження не з’явилося, потрібно під’єднати медіаплеєр до іншого телевізора та змінити формат зображення. Для цього потрібно зайти в пункт: налаштування→ розширені налаштування(Advanced settings) →Екран→ Розширення→ Режим екрану→ та змінити розширення з 1080р на 720р, або 576р в залежності від монітору.

Chromecast та Airplay підтримуються за допомогою стороннього додатку AirScreen, який вже попередньо встановлений на приставки Geotex. Для додатку YouTube є власна вбудована функція у Налаштуваннях YouTube. (для передачі Youtube відео цей спосіб пріоритетніший)

Скинути на заводські налаштування за допомогою Recovery.

Повноцінний Netflix може бути на виключно сертифікованих пристроях, що робить їх вартість значно вищою. На інші приставки можна встановити тільки з обмеженнями.

Ми зі свого боку зробили все можливе, щоб ви могли переглядати даний контент. На приставці GTX-98Q (ATV) встановлена версія, яка занижена по роздільній здатності, але працює.

  1. Спробуйте замінити HDMI кабель.
  2. Ваш телевізор не підтримує даний режим зображення. Спробуйте підключити пристрій до іншого ТВ та змініть режим зображення на той, який підтримує Ваш ТВ.

Для цього потрібно зайти в пункт: Налаштування→ Розширені налаштування (Advanced settings) →Екран→ Розширення→ Режим екрану→ та змінити розширення на найменший розмір, наприклад 720p.

Load More

a

GTX-98Q/GTX-98Q ATV (7)

Довге натискання кнопки “вкл/викл” виклече меню, в якому будуть функції “Вимкнути” і “Перезапустити”.

Примітка: для AOSP не стосується комплектів з Голосовими пультами.

Коротке натискання кнопки “вкл/викл” переводить приставку в режим “сон”.

В режимі “сон” відключається тільки відеовихід, решта процесів продовжують працювати. Від цього і вихід з режиму “сон” (пробудження) дуже швидке.

Ми позіціонуємо наш виріб як універсальний засіб. В залежності від Ваших потреб ви можете вибрати між повноцінним андроїдом і ТВ версією.

Основна перевага ATV у зручності та візуальному відображенні контенту на робочому столі, ця версія набуває все більшої популярності, тому ми робимо акцент саме на ній.

Для специфічних питань, як то програми для відеонагляду чи роботи з переферією (клавіатура, миша) краще використовувати AOSP.

Модель GTX-98Q поставляється в двох варіантах: “чистий” андроїд (AOSP) або Android TV. Обидві ОС використовують Android 11.

Приставки нового покоління не мають аналового виходу. Без зайвих зусиль її можна під’єднати тільки по HDMI.

Для підключення до аналогових ТВ можна використовувати спеціальні Цифро-аналогові перетворювачі (HDMI – RCA).

Так, якщо Ваш ресівер підтримує під’єднання по HDMI.

Load More

a

Пульти та пристрої (4)

Ні. В даній моделі немає Bluetooth.

Ні. Дана приставка не підтримує Bluetooth технологію. Ви можете використати будь-який радіо-пульт із серії GTX.

Пульт з USB-адаптерами вмикають приставку тільки зі “сплячого режиму” (режим “Сон”). Якщо в налаштуваннях Ви змінили на повне вимкнення, то змініть знову на режим “Сон”.

“Роз’єднався” пульт. Необхідно створити пару шляхом одночасного затиснення кнопок “ОК” та “Назад” пульта та дочекатися завершення мерехтіння індикатора.

Load More