FAQ | GTX-R20i

Відповіді на запитання

Допоможуть Вам в налаштуванні приставки

a

Загальні питання (8)

Необхідно в Меню зайти до Налаштування\Відео\ та підтвердити пункт “Шукати відеофайли”

Після того, як Ви увійшли в Recovery, Wipe data/factory reset->Yes

Для того, щоб увійти в режим Recovery, необхідно вимкнути живлення приставки, зажати кнопку в роз’ємі AV (наприклад, скрепкою або сірником), після чого під’єднати живлення. Увага! У GTX-R20i кнопка Reset знаходиться окремо на задній стороні пристрою.

1. Переконайтеся, що усі з’єднання підключені вірно 2. Якщо забраження не з’явилося, потрібно під’єднати медіаплеєр до іншого телевізора та змінити формат зображення. Для цього потрібно зайти в пункт: налаштування→ розширені налаштування(Advanced settings) →Екран→ Розширення→ Режим екрану→ та змінити розширення з 1080р на 720р, або 576р в залежності від монітору.

Chromecast та Airplay підтримуються за допомогою стороннього додатку AirScreen, який вже попередньо встановлений на приставки Geotex. Для додатку YouTube є власна вбудована функція у Налаштуваннях YouTube. (для передачі Youtube відео цей спосіб пріоритетніший)

Скинути на заводські налаштування за допомогою Recovery.

Повноцінний Netflix є виключно на сертифікованих Netflix’ом приставках. Наприклад, Xiaomi Mi Box 3, Mi Box S, Mi TV Stick, Nvidia Shield TV / Pro. На інші приставки можна встановити тільки з обмеженнями.

Ваш телевізор не підтримує даний режим зображення. 1. Спробуйте підключити пристрій до іншого ТВ та змініть режим зображення на той, який підтримує Ваш ТВ. Для цього потрібно зайти в пункт: налаштування→ розширені налаштування(Advanced settings) →Екран→ Розширення→ Режим екрану→ та змінити розширення на підходящий. 2. Якщо перший спосіб неможливий, то виконайте скидання до заводських налаштувань за допомогою Recovery.

Load More

a

ПДУ (7)

ІК-пульти для R1i та R10i мають спеціальний блок кнопок для управління телевізором. Інструкція по програмуванню на задній стороні пульта.

Ви можете використовувати стороннє ПЗ, наприклад, Button Mapper.

Можливе співпадання кодів пультів. Ви можете придбати пульт з USB-адаптером. Інших варінтів вирішення немає.

USB-приймач ПДУ має буди вставлений в USB-роз’єм приставки , а не Телевізора.

Для переходу між вкладками у PlayMarket треба використовувати кільцевий маніпулятор пульта. Курсор в цьому випадку не працює.

Пульт з USB-адаптерами вмикають приставку тільки зі спящого режиму. Якщо в налаштуваннях Ви змінили на повне вимкнення, то змініть знову на “Спящий режим”

“Роз’єднався” пульт. Необхідно створити пару шляхом одночасного затиснення кнопок “ОК” та “Назад” пульта та дочекатися завершення мерехтіння індикатора.

Load More

a

GTX-R20i (8)

Так, можливо, на прошивці Android TV. Для цього встановіть на смартфон додаток Android TV Remote Control.

Операційна система Android TV не розрахована для використання браузера. Не дивлячись на це, ми попередньо встановлюємо браузер, з яким зручно працювати за допомогою будь-якого пульта. Якщо Вам категорично не підходить встановлений браузер, зверніться в службу підтримки або знайдіть самостійно APK.

Для роботи автофреймрейту необхідно увімкнути Root-доступ та увійти в додаток AFRd.

Root присутній в приставці. Його можна увімкнути в додаткових налаштуваннях.

Якщо Ви ніколи не бачили повідомлення про можливість оновити ПЗ або натискали випадково “Ні”, Ви можете перейти у Налаштування->Налаштування пристрою->Про пристрій->Wireless update та переконатися чи встановлене остання версія ПЗ.

Android TV не передбачає такої можливості. Тільки зміна прошивки.

PlayMarket на Android TV відрізняється від версії на чистого Android. Тут відсутні додатки для мобільних пристроїв. Але в цьому є і плюс всі додатки зроблені для ТВ і працюють з пультом

1. Ви можете спробувати знайти додаток в Aptoide (попередньо встановленому альтернативному “маркеті”)

2. Ви можете завантажити APK-файл та встановити його, наприклад, за допомогою попередньо встановленого браузеру. Якщо ви не можете знайти необідхідний APK-файл, Ви можете звернутися до нас за допомогою.

Для вимкнення приставки – курсор (указка) повинен бути попередньо вимкнений.

Load More

Відео

Допоможуть Вам в налаштуванні приставки