Про нас

Компанія Geotex

Якісне комплексне рішення для перегляду безперебійного цифрового T2 та IPTV телебачення в Україні

Geotex розпочав свою діяльність на ринку цифрового обладнання в 2016 році. Її заснували люди, які мають колосальний досвід в сфері DVB-T/T2, DVB-S/S2 та DVB-C обладнання і точно знають що потрібно клієнту. Це дозволяє створювати стильні і компактні пристрої в доступному ціновому діапазоні не жертвуючи при цьому якістю матеріалів і збірки. Головний офіс компанії Geotex знаходиться в Києві.
Завдання Geotex запропонувати людям надійне доступне обладнання для перегляду телебачення в будь-якій точці України. Кожен ресивер компанії перевіряється та проходить етап перевірки на якість і працездатність, щоб у наших клієнтів не виникало ніяких проблем при використанні тюнерів, медіаплеєрів, Wi-Fi адаптерів і HDMI кабелів.
Ознайомитися з товаром Ви можете у каталозі інтернет-магазину. Наші клієнти завжди можуть розраховувати на кваліфіковану консультацію менеджерів компанії, з якими можна зв’язатися за номером телефону, вказаним на сайті інтернет-магазину.
Команда компанії Geotex прагне пропонувати актуальну і надійну техніку, надавати повний спектр послуг: монтаж, налагодження, доставка і обслуговування устаткування. На нашому сайті Ви знайдете останні новинки від Geotex, доступні ціни та якісне обслуговування.