Оновлення для GTX-98Q: Перехід на ATV лаунчер вже цього листопада!

Компанія GTX анонсує оновлення для свого пристрою смарт приставки GTX-98Q: з листопада цього року усі користувачі зможуть насолоджуватися перевагами нового ATV лаунчера.

ATV лаунчер – новий рівень взаємодії

Перехід на ATV лаунчер зробить користування нашим пристроєм ще комфорнішим та приємним для користувача, а також значно пришвидшить роботу GTX-98Q. ATV лаунчер – це лаунчер який був створений, та досі встановлюється на передові смарт телевізори, вона розроблена для зручності користування пультом, а не мишею, система забезпечує легкий доступ до улюблених додатків, пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з високою налаштованістю.

Переваги ATV лаунчера:

Індивідуальні налаштування: ATV лаунчер дозволяє користувачам налаштовувати головний екран під свої переваги, від сортування додатків до вибору каналів та рекомендацій які будуть на робочому столі.

Покращена швидкість роботи: Завдяки оптимізованому програмному забезпеченню, лаунчер забезпечує швидший доступ до додатків та сервісів.

Вищий рівень організації: Користувачі можуть створювати папки та категоризувати додатки, що робить пошук потрібного контенту ще простішим.

Оновлення дасть змогу використовувати пошук по всіх додаткам, при використанні пультів з голосовим помічником, що значно спрощую пошук фільму якого ви шукаєте, чи інформації.

З впровадженням ATV лаунчера, GTX-98Q отримує ряд нових функцій, що зроблять використання пристрою ще більш комфортним:

Автостарт додатків: Тепер користувачі мають можливість налаштувати автоматичний запуск обраних додатків при старті пристрою.

Нові додатки: GTX прислухається до своєї спільноти, тому в новій версії ATV були додані додатки, які були високо запитувані користувачами.

Запрошуємо приєднатись до перегляду медіа з GTX-98Q і ATV лаунчером!

Оновіть свій досвід користування вже сьогодні і підніміть його на новий рівень з GTX-98Q і ATV
Ця досить маленька смарт приставка, ми певні, здивує Вас своїми можливостями і швидкістю роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *