FAQ | GTX-R10i/GTX-R10i Pro

Відповіді на запитання

Допоможуть Вам в налаштуванні приставки

a

Загальні питання (8)

Наша компанія співпрацює з усіма національними операторами ОТТ. Такі додатки як Megogo, SweetTV, YouTV, KyivstarTV вже встановлено для Вашої зручності. Вам необхідно тільки зайти в додаток і ввести свої облікові данні.

Інші додатки встановлюються з Google Play або flash-накопичувача.

Після того, як Ви увійшли в Recovery, Wipe data/factory reset->Yes

Для того, щоб увійти в режим Recovery, необхідно вимкнути живлення приставки, зажати кнопку в роз’ємі AV (наприклад, скрепкою або сірником), після чого під’єднати живлення. Увага! У GTX-R20i кнопка Reset знаходиться окремо на задній стороні пристрою.

1. Переконайтеся, що усі з’єднання підключені вірно 2. Якщо забраження не з’явилося, потрібно під’єднати медіаплеєр до іншого телевізора та змінити формат зображення. Для цього потрібно зайти в пункт: налаштування→ розширені налаштування(Advanced settings) →Екран→ Розширення→ Режим екрану→ та змінити розширення з 1080р на 720р, або 576р в залежності від монітору.

Chromecast та Airplay підтримуються за допомогою стороннього додатку AirScreen, який вже попередньо встановлений на приставки Geotex. Для додатку YouTube є власна вбудована функція у Налаштуваннях YouTube. (для передачі Youtube відео цей спосіб пріоритетніший)

Скинути на заводські налаштування за допомогою Recovery.

Повноцінний Netflix може бути на виключно сертифікованих пристроях, що робить їх вартість значно вищою. На інші приставки можна встановити тільки з обмеженнями.

Ми зі свого боку зробили все можливе, щоб ви могли переглядати даний контент. На приставці GTX-98Q (ATV) встановлена версія, яка занижена по роздільній здатності, але працює.

  1. Спробуйте замінити HDMI кабель.
  2. Ваш телевізор не підтримує даний режим зображення. Спробуйте підключити пристрій до іншого ТВ та змініть режим зображення на той, який підтримує Ваш ТВ.

Для цього потрібно зайти в пункт: Налаштування→ Розширені налаштування (Advanced settings) →Екран→ Розширення→ Режим екрану→ та змінити розширення на найменший розмір, наприклад 720p.

Load More

a

ПДУ (7)

ІК-пульти для R1i та R10i мають спеціальний блок кнопок для управління телевізором. Інструкція по програмуванню на задній стороні пульта.

Ви можете використовувати стороннє ПЗ, наприклад, Button Mapper.

Можливе співпадання кодів пультів. Ви можете придбати пульт з USB-адаптером. Інших варінтів вирішення немає.

USB-приймач ПДУ має буди вставлений в USB-роз’єм приставки , а не Телевізора.

Для переходу між вкладками у PlayMarket треба використовувати кільцевий маніпулятор пульта. Курсор в цьому випадку не працює.

Пульт з USB-адаптерами вмикають приставку тільки зі “сплячого режиму” (режим “Сон”). Якщо в налаштуваннях Ви змінили на повне вимкнення, то змініть знову на режим “Сон”.

“Роз’єднався” пульт. Необхідно створити пару шляхом одночасного затиснення кнопок “ОК” та “Назад” пульта та дочекатися завершення мерехтіння індикатора.

Load More

a

GTX-R10i/GTX-R10i Pro (7)

Так, можливо, на прошивці Android TV. Для цього встановіть на смартфон додаток Android TV Remote Control.

Операційна система Android TV не розрахована для використання браузера. Не дивлячись на це, ми попередньо встановлюємо браузер, з яким зручно працювати за допомогою будь-якого пульта. Якщо Вам категорично не підходить встановлений браузер, зверніться в службу підтримки або знайдіть самостійно APK.

Для роботи автофреймрейту необхідно увімкнути Root-доступ та увійти в додаток AFRd.

Root присутній в приставці. Його можна увімкнути в додаткових налаштуваннях.

Якщо Ви ніколи не бачили повідомлення про можливість оновити ПЗ або натискали випадково “Ні”, Ви можете перейти у Налаштування->Налаштування пристрою->Про пристрій->Wireless update та переконатися чи встановлене остання версія ПЗ.

1. Якщо у Вас прошивка з Android TV інтерфейсом, то, нажаль, змінити головний екран (лаунчер) неможливо.

2. Єдиний варіант це перехід на звичайний Android за допомогою додатка Update. Переконайтесь, що у Вас встановлено останнє ПЗ. (тільки GTX-R10i Pro)

1. Ви можете спробувати знайти додаток в Aptoide (попередньо встановленому альтернативному “маркеті”)

2. Ви можете завантажити APK-файл та встановити його, наприклад, за допомогою попередньо встановленого браузеру. Якщо ви не можете знайти необідхідний APK-файл, Ви можете звернутися до нас за допомогою.

3. Ви можете перейти на звичайний Android за допомогою додатку Update. Потім Ви зможете повернутися назад таким же методом. Переконтайтесь, що у Вас встановлено останнє ПЗ. (тільки GTX-R10i Pro)

Load More

Відео

Допоможуть Вам в налаштуванні приставки


 

Інші матеріали

Допоможуть Вам в налаштуванні приставки