Geotex радо оголошує про запуск нових моделей в лінійці медіаплеєрів – GTX-R3i та GTX-R3i Lite

Geotex радо оголошує про запуск нових моделей в лінійці медіаплеєрів – GTX-R3i та GTX-R3i Lite, які втілюють новітні технологічні досягнення, забезпечуючи високу якість зображення, та зручність в користуванні. Зустрічайте модельний ряд 2024 року який ми починаємо з моделі R3i.

Як і всі моделі Geotex, модель GTX- R3i з коробки має Українську мову, встановлені додатки від Український онлайн сервісів, налаштовані плеєри, файл обмінник, браузер, зручну клавіатуру та багато іншого.

Особливості та переваги GTX-R3i:
– Сучасний процесор Quad Core ARM Cortex-A53 @ 1800 МГц.
– Пам’ять DDR4 забезпечує високу продуктивність та краще енергозберігання.
– Преміальний Wifi модуль з 2 портами антен, забезпечить високу швидкість та стабільний сигнал.
– Bluetooth пульт з швидкими кнопками доступу до додатків GTX HUB та YOUTUBE

Також модель GTX-R3i має високу якість зображення з підтримкою 4K Ultra HD (3840×2160) та HDR10+ для неперевершеної деталізації та кольорової гами.

Індивідуальні налаштування: Android 11 з  ATV лаунчером дозволяє користувачам налаштовувати головний екран під свої переваги, від сортування додатків до вибору каналів та рекомендацій які будуть на робочому столі.
Покращена швидкість роботи: Завдяки оптимізованому програмному забезпеченню, лаунчер забезпечує швидкий доступ до додатків та сервісів.

Голосове Управління: Інтегрований голосовий помічник для зручного пошуку фільмів та шоу.

Універсальні Порти Підключення: Легке підключення до різноманітних зовнішніх пристроїв.

GTX-R3i, представлена у двох версіях – 2/16 та 4/32, з останньою упакованою в елегантну картонну коробку, є ідеальним подарунком для технологічних ентузіастів.

Geotex GTX-R3i Lite: молодша модель в лінійці.

Основні відмінності:
  Процесор: Allwinner H313 Quad Core ARM Cortex A53.

– Wi-Fi 6.0: Оновлений модуль для ще швидшого підключення.

Операційна система: Android 10 з АТВ Лаунчером, що дозволяє легке налаштування.

GTX-R3i Lite, у комплектації 2/16, втілює всі переваги GTX-R3i, але є більш доступною моделлю для широкого кола споживачів.

Ці дві ТВ-приставки від Geotex забезпечують не тільки потужну продуктивність, але й надають користувачам неймовірно зручні та інтуїтивно зрозумілі інструменти для перегляду улюбленого контенту. З Geotex GTX-R3i та GTX-R3i Lite кожен може відчути справжню магію кіно та ігор прямо у своєму домі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *