GTX-R3i | Оновлення прошивки – нові можливості персоналізації | Травень 2024

Новина травня для користувачів медіа плеєрів серії R3i від Geotex.  Компанія представила чергове оновлення прошивки для цієї лінійки пристроїв.

Медіаплеєри серії R3i, розроблені українським брендом GTX і випущені на ринок у 2024 році – отримують чергове оновлення програмного забезпечення.

Це оновлення приносить із собою ряд технічних поліпшень і нових можливостей, серед яких особливо виділяється можливість перепризначення “HUB кнопки” на bluetooth – пульті. Тепер користувачі можуть легко налаштувати пульт так, аби запуск свого улюбленого додатка – міг відбутися всього одним натисканням кнопки! Це значно спрощує і прискорює процес доступу до важливого й улюбленого контенту, роблячи використання медіаплеєра більш персоналізованим і зручним.

– легке налаштування у меню медіаплеєра, обирай улюблений додаток і роби його запуск швидким

 

Крім того, для операторів OTT та IP-TV відкривається нова можливість взаємодії з кінцевими користувачами, завдяки пропозиції від компанії Geotex.

Відтепер “HUB кнопка”  – може стати персоналізованою кнопкою для запуску саме їх додатку.  Це дозволить операторам медіаринку забезпечити своїм клієнтам максимально зручний доступ до власного контенту, зміцнюючи бренд і впізнаваність. Окрім попередньо прошитої функції запуску  конкретного додатка для цієї “смарт-кнопки”, вона також може візуально вирізнятися нанесеним на неї брендом оператора, а фірмовий додаток медіасервісу “вже з коробки” буде встановлено та розміщено на головному екрані медіаплеєра.

Крім того, в рамках оновлення для R3i внесено й інші технічні поліпшення, які не помітні, на перший погляд, але істотно впливають на успішну і приємну роботу з приставкою. Це дає змогу користувачам комфортніше й ефективніше керувати контентом і насолоджуватися своїми улюбленими додатками.

Geotex продовжує прагнути до інновацій і поліпшень, роблячи використання медіаплеєрів серії R3i ще більш захопливим і зручним для користувачів. Оновлення прошивки вже доступне для завантаження, тож не пропустіть можливість оновити ваш медіаплеєр і насолодитися всіма новими функціями вже сьогодні.

– прямий доступ до додатка оператора, брендована смарт-кнопка на пульті, додаток  “вже з коробки” на головному екрані, додаткові можливості візуальної адаптації лаунчера під бренд оператора

 

Позначено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *