Зустрічайте Новинку від Geotex – GTX-R3i у Потужній Комплектації 4/32!

Ми з радістю оголошуємо про розширення лінійки своїх медіаплеєрів, представляючи GTX-R3i в новій, більш потужній версії, в комплектації 4/32. Нова модель тепер має 4 Гб оперативної пам’яті та 32 Гб вбудованої пам’яті, ще однією приємною відмінністю є преміальна коробка для моделі GTX-R3i 4/32.

В цій моделі ми прагнули поєднати надійність, продуктивність та зручність в користуванні, вкласти в модель наші знання та розуміння, якою має бути смарт приставка в 2024 році.

Наша остання розробка гарантує неперевершену якість зображення та вражаючу швидкість роботи, за рахунок використання процесора від одного з лідера ринку компанії Amlogiс.

Ще однією перевагою є новий потужний Wifi модуль, що немає рівних в своєму ціновому діапазоні, має два порти антен та Bluetooth v5.0.

 

 

Новий модуль забезпечує кращу проникливість сигналу на більшій відстані від передавача, та швидкість передачі даних до 400Mbps.
Зручність з ATV лаунчером дозволяє індивідуально налаштовувати головний екран, а Bluetooth пульт з голосовим помічником та швидкими кнопками налаштування, робить користування пристроєм максимально зручним.

Ця нова версія GTX-R3i 4/32 не просто продовжує традиції якості та інновацій Geotex, але й піднімає планку можливостей для максимального задоволення ваших потреб у перегляді медіа. Це ідеальний подарунок для себе або близьких, що відкриває нові горизонти розваг та занурення у світ цифрових технологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *