-30% на IPTV – Програма лояльності від Geotex

Geotex – український бренд якісного обладнання для перегляду цифрового телебачення у високій якості, пропонує програму лояльності для своїх клієнтів.

На сьогоднішній день в Україні є досить багато провайдерів інтернет-телебачення IPTV, які транслюють якісний контент з телебаченням і кіно.

Найпопулярніші на даний момент IPTV провайдери це: YouTV, SweetTV, Megogo і інші.

Український бренд Geotex прагне до того, щоб українському користувачеві було зручно і комфортно використовувати офіційне інтернет-телебачення.

Переваги і плюси використання офіційного телебачення:

  • Використання додатків не тільки на великому екрані телевізора, але і на будь-якому комп’ютері, ноутбуці, планшеті і смартфоні.
  • 1 аккаунт з підпискою на будь-який тарифний план можна використовувати на 5 різних пристроях одночасно! Завдяки даній функції є можливість підключити інтернет-телебачення в спальню і вітальню, а також своїх рідних і близьких безкоштовно, оплачуючи при цьому тільки 1 підписку.
  • Користувачі IPTV отримують не просто телебачення, а й записи ефіру до 7 днів. Це дозволяє повернутися в будь-який день тижня і подивитися серіал, фільм або футбольний матч, який був пропущений через важливих справ.
  • Додаткові функції перегляду контенту також доступні в будь-якому тарифному плані: пауза прямого ефіру, перемотування та інше.
  • Однак найголовніша перевага інтернет-телебачення в Україні це якість IPTV проектів, зроблених з душею нашими співвітчизниками для кожного з нас.

Саме з такими вітчизняними проектами український бренд Geotex прагне Вас познайомити. Для цього була створена власна платформа для швидкого і зручного підключення офіційного IPTV в Україні – Geotex HUB.

ПРОМОКОД: gtx7653726146

З цього промокодом Ви можете отримати 1 місяць БЕЗКОШТОВНОГО перегляду інтернет-телебачення без обмежень від YouTV і SweetTV.

Також з цього промокодом Ви можете отримати гарантовану знижку -30% на продовження найпопулярніших IPTV провайдерів в Україні. Знижка буде дійсна на весь період використання IPTV (безстроково, назавжди за умови поповнення через портал Geotex HUB).

Купуючи продовження підписки на Geotex HUB Ви отримуєте код на підписку відразу після оплати тарифу! Оплата здійснюється онлайн – не потрібно виходити з дому і оплачувати доставку!

Ще не визначилися з оператором інтернет-телебачення? Завантажуйте безкоштовний додаток для Android або iOS і тестуйте українське IPTV з промокодом від компанії Geotex цілий місяць!

Також не забудьте залишити цю сторінку в обраному для подальшого поповнення тарифу на Geotex HUB з постійною знижкою 30%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *